Gratis verzending vanaf 50,- anders vanaf 3,99
Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Veilig betalen met iDeal, Creditcard of PayPal
Beoordeeld als 9,6 door 6.406 klanten
Je ontvangt 10% korting op je eerste bestelling.
  • UpCircle Deodorant Refill with Macadamia & Bergamot
  • UpCircle Deodorant Refill with Macadamia & Bergamot
  • UpCircle Deodorant Refill with Macadamia & Bergamot

UpCircle Deodorant Refill with Macadamia & Bergamot

2,0/5 (1 review)
6,99 incl. BTW 41 gram | Op voorraad Verenigd Koninkrijk DeodorantSensitive Deodorant PalmolievrijPlasticvrijVegan
  • Gratis verzending vanaf 50,- anders vanaf 3,99
  • Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5
9,6 6.406 Beoordeeld als 9,6 door 6.406 klanten
2.0 1

UpCircle Deodorant Refill with Macadamia & Bergamot

De hervulbare deodorant van Upcircle is vriendelijk voor uw huid: verrijkt met macadamia-olie, voedt en hydrateert het, waardoor uw huid de hele dag zacht en verzorgd aanvoelt. De verfrissend pittige geur van bergamot en limoen zorgt voor een lichte, opbeurende geur die u een fris en zelfverzekerd gevoel geeft. De upcycled cactusvijg is een geweldige ontstekingsremmer die mogelijke irritatie verzacht, wat het geweldig maakt voor een gevoelige huid. Lees verder

2,0
2,0/5 op basis van 1 review

1 Review over UpCircle Deodorant Refill with Macadamia & Bergamot

Alle reviews komen van geverifieerde klanten gecontacteerd na aankoop. 2 5
review door Conny Muller

Ik heb normaal altijd een andere natuurlijke deo maar wilde deze eens proberen. Voor mij voldoet deze deo niet. Aan het eind van de dag ruik ik echt een transpiratiegeur. Zonde van de bijbehorende stick welke ik heb aangeschaft. ( deze vind ik overigens heel mooi)

Winkel van Zepig in Utrecht

Winkel in hartje Utrecht

Naast deze webshop heeft Zepig ook een winkel in het centrum van Utrecht. In het leukste stukje centrum van Utrecht nabij de Dom, in een steegje tussen Steenweg en de Zadelstraat vind je ons in de Donkerstraat op nummer 26.

Woon je in Utrecht of ben je een keer in Utrecht kom dan eens langs in onze mooie winkel. Alle producten die in de webshop staan hebben we ook in de winkel. We zijn geopend van maandag tot en met vrijdag van 12:00 tot 17:00.

Leukste winkel van Nederland

In januari 2025 is Zepig uitgeroepen tot Leukste winkel van Nederland in de categorie Beauty & Verzorging. Bedankt iedereen die op Zepig heeft gestemd.

Snel verzonden

Voor 16:00 besteld, zelfde werkdag verzonden

Verzendkosten

Gratis verzending vanaf 50,- anders vanaf 3,99

Vragen?

Neem contact op met onze klantenservice

Veilig betalen

Bekijk onze betaalmogelijkheden

Klantenservice Kom in contact met onze klantenservice